Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1
    Finanspara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    CEO
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    42
    Blog Başlıkları
    15
    Bahsedilen
    1 Mesajlar
    Etiketlenen
    0 Konular
    Tecrübe Puanı
    10

Dikkat Gözaltı pazarı uyarı ! ! !

Gözaltı Pazarı, aşağıda belirtilen koşulların ortaya çıkması sonucunda, şirketlerin izleme ve inceleme kapsamına alınması durumlarında sürekli gözetim, denetim ve izleme ortamında, yatırımcıların devamlı ve zamanında bilgilendirilmesini sağlayacak önlemlerle birlikte, hisse senetlerinin İMKB bünyesinde işlem görebilmesi sağlayarak, sözkonusu şirketlerin hisse senetlerine yatırım yapmış tasarruf sahiplerine likidite olanağı sunmaktadır. Bu koşullar: Hisse senetleri Borsa'da işlem gören şirketler ve/veya hisse senetleri işlemleri ile ilgili olarak olağandışı durumların ortaya çıkması Hisse senetleri Borsa'da işlem gören şirketler tarafından kamunun zamanında, tam ve sürekli olarak aydınlatılmasına ve mevcut düzenlemelere uyum konusuna gerekli özenin gösterilmemesi Yatırımcıların haklarının korunması ve kamu yararı gereği hisse senetlerinin Borsa kotundan ve/veya işlem gördüğü pazardan geçici ya da sürekli çıkarılması sonucunu doğurabilecek gelişmelerin oluşması Gözaltı Pazarı’ndaki takas esasları Ulusal Pazar’da uygulanan genel takas esasları ile aynıdır.
    ekonomist (13 03 2017) Bunu beğendi.
    Finanspara.com - Geleceğin Bugünü
    Yönetim Birimi

Forum kurallarına uyalım.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Gözaltı pazarı uyarı ! ! !

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)